O nás

Firma Fensteral s. r. o. je rodinná firma, ktorá sa zaoberá distrbúciou dverí a okien. Po dlhodobej spolupráci s Fukotherm s. r. o, vedúcim výrobcom okrasných výplní v Maďarsku sme sa rozhodli distribuovať tieto dekoratívne dverové výplne aj na území Slovenskej republiky. Naším cieľom je sprístupniť kvalitné výplne pre každého.

Dverové výplne, vitrážne sklá a rôzne výplne značky Fukotherm posunú vaše dvere na vyššiu úroveň. Budú nielen očarujúcou, ale tiež trvácnou a kvalitnou zárukou vášho domova. Ich prevedenie sa vyznačuje spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a svetlostálosťou.

Dlhoročná výrobná skúsenosť a používanie základných a pomocných materiálov pochádzajúcich zo západnej Európy vyhovejú aj tým najprísnejším požiadavkám a kritériám.

Dušu všetkých PVC dverí tvorí okrasná výplň a jej zasklievanie. Takto je možné pomerne jednoducho, rýchlo a aj viackrát meniť dizajn a vyžarujúcu energiu domu. Farba, vzor a tvar výplne je prispôsobiteľná vašim požiadavkám. V základnej výbave sú dvere biele, ale na výber máte rôzne farby a odtiene. Pomocou dekoratívnych farebných skiel si môžete do vášho bytu, či domu prilákať krásne farebné slnečné lúče.

Kontaktujte nás
a získajte viac informácií